APS25AFB016G-4BTWT
Description
2.5" SATA3 SSD 9.5MM METAL HOUSI
DataSheet
APS25AFB016G-4BTWT PDF
Type Description
Series:SS210-25
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Size:16GB
Memory Type:FLASH - NAND (SLC)
Form Factor:2.5"
Speed - Read:135MB/s
Speed - Write:105MB/s
Voltage - Supply:5V
Type:SATA III
Current - Max:325mA
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Weight:-
Size / Dimension:100.00mm x 69.84mm x 9.30mm