APS18AFA032G-4ATM1GWL
Description
1.8" SATA3 SSD MLC 32GB DEVSLP 3
DataSheet
APS18AFA032G-4ATM1GWL PDF
Type Description
Series:SM210-18
Package:Tray
Part Status:Active
Memory Size:32GB
Memory Type:FLASH - NAND (MLC)
Form Factor:1.8"
Speed - Read:340MB/s
Speed - Write:100MB/s
Voltage - Supply:3.3V
Type:SATA III
Current - Max:330mA
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Weight:-
Size / Dimension:78.50mm x 54.00mm x 5.00mm