APS25AFB064G-4DTM1GT
Description
SU210-27 PLASTIC SCL-LITE 64GB
DataSheet
APS25AFB064G-4DTM1GT PDF
Type Description
Series:SU210-25
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Size:64GB
Memory Type:FLASH - NAND (MLC)
Form Factor:2.5"
Speed - Read:545MB/s
Speed - Write:450MB/s
Voltage - Supply:5V
Type:SATA III
Current - Max:485mA
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Weight:-
Size / Dimension:100.00mm x 69.84mm x 9.30mm