AL24M72B8BLF8M
Manufacturer
ATP Electronics, Inc.
VIGOR # :
Description
MEMORY MODULE 8GB 240PIN ECC
Catalog
Memory - Modules
DataSheet
AL24M72B8BLF8M PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Type:-
Memory Size:8GB
Speed:-
Package / Case:Module
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
A4F04QD8BLPBME
A4F04QD8BLPBME
MODULE DDR4 SDRAM 4GB 260UDIMM
AW48M64F8BNF8M
AW48M64F8BNF8M
MODULE DDR3 SDRAM 16GB 240UDIMM
AW56M7218BKK0M
AW56M7218BKK0M
MEMORY MODULE 2GB 240UDIMM
19028934A
19028934A
FAN AXIAL 79.8X41.8MM 24V SD24B1
UZB12.071
UZB12.071
BATTERY ONLY FOR DC-UPS 12V
SSHB10HS-R11100
SSHB10HS-R11100
CMC 10MH 1.1A 2LN TH