AW12M6438BLF8M
Manufacturer
ATP Electronics, Inc.
VIGOR # :
Description
MEMORY MODULE 4GB 204UDIMM
Catalog
Memory - Modules
DataSheet
AW12M6438BLF8M PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Type:-
Memory Size:4GB
Speed:-
Package / Case:204-UDIMM
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MTA4ATF51264AZ-2G6J1
MTA4ATF51264AZ-2G6J1
MODULE DDR4 SDRAM 4GB 288UDIMM
MMM-3046-KNS
MMM-3046-KNS
MODUL DDR3L SDRAM 16GB 204SODIMM
AL48M72E4BLK0M
AL48M72E4BLK0M
MEMORY MODULE 16GB 240PIN ECC
D1D12
D1D12
SSR RELAY SPST-NO 12A 0-100V
93LC46B-E/MS
93LC46B-E/MS
IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ 8MSOP
PPTDE-50MM
PPTDE-50MM
50 MM DOUBLE SID POLYIMIDE TAPE