OEJNI-75-3-6
Manufacturer
Kilo International
VIGOR # :
Description
KNOB KNURLED 0.125" METAL
Catalog
Knobs
DataSheet
OEJNI-75-3-6 PDF
Type Description
Series:OEJ
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:Cylindrical
Type:Knurled, Diamond
Shaft Size:0.125" (3.18mm)
Diameter:0.750" (19.05mm)
Height:0.625" (15.88mm)