LOG-0002-500G-DC-8GB-AL
Manufacturer
enDAQ
VIGOR # :
Description
SLAM STICK X- ALUMINUM
Catalog
Equipment - Environmental Testers
DataSheet
LOG-0002-500G-DC-8GB-AL PDF
Type Description
Series:Slam Stick™
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Type:Data Logger
For Measuring:Acceleration, Pressure, Temperature
Includes:Bolts, Calibration Certificate, Software, Tape, USB Cable, User Manual
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PG-35-102A-PG2
PG-35-102A-PG2
PRESSURE GAUGES
FLUKE-750R29
FLUKE-750R29
PRESSURE MODULE 0 TO 3000
C0603C439B3HAC7867
C0603C439B3HAC7867
CAP CER 0603 4.3PF 25V ULTRA STA
VJ0603D121JLAAJ
VJ0603D121JLAAJ
CAP CER 120PF 50V C0G/NP0 0603
A4A-E-1-3-PK
A4A-E-1-3-PK
E, 30 AWG, TEF, 36FL, SP