A2D120HW
Manufacturer
SolaHD
VIGOR # :
Description
BYPASS SWITCH HW 20AMP 2U
Catalog
Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems
DataSheet
A2D120HW PDF
Type Description
Series:SolaHD™
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Voltage - Input:120VAC
Applications:-
Form:Rackmount
Power - Rated:2kVA
AC Outlets:-
Backup Time - Max Load:-
Media Lines Protected:-
Voltage - Output:120VAC, 208VAC
Input Connector:Hardwired
Output Connector:Hardwired
Cord Length:-
Approval Agency:-
Size / Dimension:-
Height:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SUS5KCXXMF
SUS5KCXXMF
S5KC STARTUP
SV20KM1P0B
SV20KM1P0B
SMARTONLINE SV SERIES 20KVA MEDI
SMART700HGL
SMART700HGL
SMARTPRO 120V 700VA 450W MEDICAL
TFM-53A
TFM-53A
EXTERNAL-DRIVEN PIEZO TRANSDUCER
99X5BK
99X5BK
EXTENSION 4" 99 SERIES BULK