S4K144INTBATC
Manufacturer
SolaHD
VIGOR # :
Description
S4KC 6K INT BATT KIT 144V
Catalog
Accessories
DataSheet
S4K144INTBATC PDF
Type Description
Series:S4K
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Battery Pack, Rechargeable
For Use With/Related Products:S4K4U6000C
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
WEXT2M
WEXT2M
2-YEAR EXTENDED WARRANTY - FOR S
SCV-ELE-10K-5200-P
SCV-ELE-10K-5200-P
UPS MODULE WITH PARALLEL CARD AN
SCV-ELE-10K-6208
SCV-ELE-10K-6208
UPS MODULE, RATED AT 10 KVA/9 KW
OPEN END FITTING 16 Z, 21 MM
WC110PFLAP
WC110PFLAP
TOOL FLAP LOCATOR WC-110
TP65H070LSG
TP65H070LSG
GANFET N-CH 650V 25A 3PQFN
S4K144INTBATC
S4K144INTBATC
S4KC 6K INT BATT KIT 144V