2506031218Y0
Manufacturer
Fair-Rite Products Corp.
VIGOR # :
Description
MULTI-LAYER CHIP BEAD
Catalog
Ferrite Beads and Chips
DataSheet
2506031218Y0 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Filter Type:-
Number of Lines:-
Impedance @ Frequency:-
Current Rating (Max):-
DC Resistance (DCR) (Max):-
Ratings:-
Operating Temperature:-
Package / Case:-
Mounting Type:-
Height (Max):-
Size / Dimension:-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
BLM03BB220SZ1D
BLM03BB220SZ1D
FERRITE BEAD
EMI0603R-120
EMI0603R-120
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
BLM31PG391SZ1L
BLM31PG391SZ1L
FERRITE BEAD 390 OHM 0201 1LN
FE1A
FE1A
DIODE SFR DO-15 50V 1A
AD588SE/883B
AD588SE/883B
VOLTAGE REFERENCE, 2 OUTPUT, 10V