1005190F0-AS70L0100
Description
ANTENNA ASSY, UWB68 F0 0100 SMA
DataSheet
1005190F0-AS70L0100 PDF
RF Family/Standard:-
Frequency Group:SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band):7.5GHz
Frequency Range:6.5GHz ~ 8.5GHz
Gain:5.3dBi
Power - Max:10 W
Features:Cable - 100mm
Mounting Type:Adhesive
Height (Max):0.008" (0.20mm)