G80-1800LPCEU-0
Description
KEYBOARD 104 KEY USB/PS2 LT GRAY
DataSheet
G80-1800LPCEU-0 PDF
Type Description
Series:G80-1800
Package:Box
Part Status:Active
Type:Keyboard
Number of Keys:104
Interface:PS/2, USB
Features:Compact
Color:Light Gray
Size / Dimension:15.910" L x 7.090" W x 1.690" H (404.00mm x 180.00mm x 43.00mm)