MTE5066NK2-UR-25.4
Manufacturer
Marktech Optoelectronics
VIGOR # :
Description
EMITTER VISIBLE 660NM TO46
Catalog
LED Emitters - Infrared, UV, Visible
DataSheet
MTE5066NK2-UR-25.4 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Current - DC Forward (If) (Max):-
Radiant Intensity (Ie) Min @ If:-
Wavelength:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):-
Viewing Angle:-
Orientation:-
Operating Temperature:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIM-20STFM
SIM-20STFM
INFRARED EMITTER
SFH 4232-DA-XX
SFH 4232-DA-XX
EMITTER IR
L1F3-U390100005001
L1F3-U390100005001
LED UV U2 390NM 500MW SMD
SMP-1A36-6DT
SMP-1A36-6DT
SSR RELAY SPST-NO 2.5A 0-60V
LSIC2SD065A06A
LSIC2SD065A06A
SIC SCHOTTKY DIODE 650V 6A TO220
E101MYZBE
E101MYZBE
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V