ASMZG500A058S13
Description
CABLE ASSY TNC MALE-SMA MALE 5M
DataSheet
ASMZG500A058S13 PDF
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Style:SMA to TNC
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:TNC Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:196.9" (5.0m) 16.4'
Cable Type:RG-58
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:Black
Features:-
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
12LRS474C
12LRS474C
FIXED IND 470UH 530MA 1.23 OHM
84797
SKT IMP 3/4DR 6PT 9/16
NM93CS06LEM8
NM93CS06LEM8
IC EEPROM 256B SPI 250KHZ 8SO