TBC520XHD
Manufacturer
Hayata
VIGOR # :
Description
SS CBL TIE 20.5", 450LBS, UNCOA
Catalog
Cable Ties and Zip Ties
DataSheet
TBC520XHD PDF
Type Description
Series:Roller Ball
Package:Bag
Part Status:Active
Wire/Cable Tie Type:Standard, Locking
Length - Approximate:20"
Bundle Diameter:5.90" (149.86mm)
Width:0.492" (12.50mm)
Length - Actual:1.706' (520.00mm)