WD1SN256X808-400C-PJ
Manufacturer
Wintec Industries
VIGOR # :
Description
MODULE DDR SDRAM 256MB 200SODIMM
Catalog
Memory - Modules
DataSheet
WD1SN256X808-400C-PJ PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Memory Type:DDR SDRAM
Memory Size:256MB
Speed:400MHz
Package / Case:200-SODIMM
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MT18VDDF6472Y-40BK1
MT18VDDF6472Y-40BK1
MODULE DDR SDRAM 512MB 184RDIMM
MT8HTF6464HDY-53EB4
MT8HTF6464HDY-53EB4
MODUL DDR2 SDRAM 512MB 200SODIMM
AQD-D3L2GN16-SQ
AQD-D3L2GN16-SQ
MODULE DDR3L SDRAM 2GB 240UDIMM
Q8P1CXXW110E
Q8P1CXXW110E
INDICATOR 110V 8MM PROMINENT WHT