WD3UN02GX816-1333K-PE
Description
MODULE DDR3 SDRAM 1GB 240DIMM
DataSheet
WD3UN02GX816-1333K-PE PDF
Memory Type:DDR3 SDRAM
Memory Size:1GB
Speed:1.333GHz
Package / Case:240-DIMM
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MT18VDVF12872G-335F1
MT18VDVF12872G-335F1
MODULE DDR SDRAM 1GB 184RDIMM
MT9HTF25672AZ-80EC1
MT9HTF25672AZ-80EC1
MODULE DDR2 SDRAM 2GB 240UDIMM
PC4-17000 16 GB RAM CHIP
BR108
BR108
BRIDGE RECT 1P 800V 10A BR-10
TPS76601DG4
TPS76601DG4
IC REG LIN POS ADJ 250MA 8SOIC