WD2NE01GX809V-667G-HE
Description
MOD DDR2 SDRAM 1GB 244MINIRDIMM
DataSheet
WD2NE01GX809V-667G-HE PDF
Memory Type:DDR2 SDRAM
Memory Size:1GB
Speed:667MHz
Package / Case:244-MiniRDIMM
Quantity Unit Price Ext. Price
MT18HTF25672AZ-80EH1
MT18HTF25672AZ-80EH1
MODULE DDR2 SDRAM 2GB 240UDIMM
MT18VDDF6472DG-265G2
MT18VDDF6472DG-265G2
MODULE DDR SDRAM 512MB 184RDIMM
MT9VDDT3272AY-335G4
MT9VDDT3272AY-335G4
MODULE DDR SDRAM 256MB 184UDIMM
SS16-E3/5AT
SS16-E3/5AT
DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO214AC