WD3SN02GX808-1333K-PE
Description
MODULE DDR3 SDRAM 2GB 204SOUDIMM
DataSheet
WD3SN02GX808-1333K-PE PDF
Memory Size:2GB
Speed:1.333GHz
Package / Case:204-SO-UDIMM
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SFUI16GBJ1BP2MT-C-QT-231-3V3
SFUI16GBJ1BP2MT-C-QT-231-3V3
MODULE FLASH NAND SLC 16GB
MT36KSF2G72PZ-1G4E1
MT36KSF2G72PZ-1G4E1
MODULE DDR3L SDRAM 16GB 240RDIMM
WD3UE02GX818-1333K-PE
WD3UE02GX818-1333K-PE
MODULE DDR3 SDRAM 1GB 240UDIMM
AQS221FR2S
AQS221FR2S
SSR RELAY SPST-NO 160MA 0-40V
P2500Y
P2500Y
DIODE STD D8X7.5 2000V 25A
W25X40CLSVIG TR
W25X40CLSVIG TR
IC FLASH 4MBIT SPI 104MHZ 8VSOP