CR6250-150-50
Manufacturer
CR Magnetics, Inc.
VIGOR # :
Description
TRANSDCR AC 0-5VDC OUT 3PHASE
Catalog
Specialized Sensors
DataSheet
CR6250-150-50 PDF
Type Description
Series:CR6200
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Sensor Type:-
Output Type:-
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MAX86907DEEFD+T
MAX86907DEEFD+T
IC BIO SENSOR OLGA
ES1-LW50-P
ES1-LW50-P
THERMOSENSOR IR
MAX86000EFD+
MAX86000EFD+
PULSE OXIMETER MOBILE
RNF14JTD330K
RNF14JTD330K
RES 330K OHM 1/4W 5% AXIAL
A011-D-V-350
A011-D-V-350
LED DVR CC BUCK-BOOST 48V 350MA
5EK1
5EK1
LINE FILTER 250VAC 5A CHASS MNT