SBT12PHCSPPC
Description
IEC 9-12VDC 90DB PERFUSION ROHS
DataSheet
SBT12PHCSPPC PDF
Voltage - Rated:-
Voltage Range:9 ~ 12V
Frequency:2.075kHz
Duration:Variable
Sound Pressure Level (SPL):85dB @ 9V, 10cm
Current - Supply:15 ~ 25mA
Port Location:Top
Operating Temperature:-30°C ~ 65°C
Termination:PC Pins
Size / Dimension:1.750" Dia (44.45mm)
Height - Seated (Max):0.551" (14.00mm)