7BB-35-3L0
Description
BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ 35MM
DataSheet
7BB-35-3L0 PDF
Part Status:Active
Frequency:2.8 kHz
Voltage - Input (Max):-
Type:Standard
Impedance:200 Ohms
Capacitance @ Frequency:30000pF @ 1kHz
Operating Temperature:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)