7BB-41-2L0
Description
BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ 41MM
DataSheet
7BB-41-2L0 PDF
Part Status:Active
Frequency:2.2 kHz
Voltage - Input (Max):-
Type:Standard
Impedance:300 Ohms
Capacitance @ Frequency:30000pF @ 1kHz
Operating Temperature:-
Size / Dimension:1.614" Dia (41.00mm)