CEB-35D26
Description
BUZZER ELEMENT STD 2.6KHZ 35MM
DataSheet
CEB-35D26 PDF
Part Status:Active
Frequency:2.6 kHz
Voltage - Input (Max):30V p-p
Type:Standard
Impedance:300 Ohms
Capacitance @ Frequency:30000pF @ 1kHz
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)