PLS-65F25AL04-04
Description
SPEAKER 4OHM 25W TOP PORT 82.9DB
DataSheet
PLS-65F25AL04-04 PDF
Type:Full Range
Frequency Range:100 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:120.6Hz
Impedance:1.720" (43.70mm)