CMS-151135-076L100
Description
SPEAKER 15 X 11MM ENCLOSED
DataSheet
CMS-151135-076L100 PDF
Type:General Purpose
Frequency Range:100 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:600Hz
Impedance:-
Efficiency - dBA:-
Efficiency - Testing:Wire Leads
Efficiency - Type:0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Power - Rated:0.138" (3.50mm)