CMS-151135-078L100-67
Description
SPEAKER 15 X 11 MM ENCLOSED
DataSheet
CMS-151135-078L100-67 PDF
Type:General Purpose
Frequency Range:100 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:550Hz
Impedance:0.138" (3.50mm)