SP-CEL-G12CEN-16
Manufacturer
TubeDepot
VIGOR # :
Description
CELESTION G12 CENTURY OHMS 16
Catalog
Speakers
DataSheet
SP-CEL-G12CEN-16 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Technology:-
Type:-
Frequency Range:-
Frequency - Self Resonant:-
Impedance:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SP-1504-18
SP-1504-18
SPEAKER, 93DB SENSITIVITY, 15MM
K 50 FL - 16 OHM
K 50 FL - 16 OHM
K 50 FL - 16 OHM
SP-JEN-BELL-N
SP-JEN-BELL-N
JENSEN BELL COVER P SERIES (N)
HHR-30SCPY20F2X3
HHR-30SCPY20F2X3
BATTERY PACK NIMH 7.2V SC