HSR13Z-32
Manufacturer
BeStar Technologies, Inc.
VIGOR # :
Description
13MM SPEAKER
Catalog
Speakers
DataSheet
HSR13Z-32 PDF
Type Description
Series:HSR
Package:Box
Part Status:Active
Technology:Magnetic
Type:General Purpose
Frequency Range:-
Frequency - Self Resonant:-
Impedance:0.512" Dia (13.00mm)
Efficiency - dBA:0.205" (5.20mm)