CMS-151125-078L100
Description
SPEAKER 15 X 11 MM ENCLOSED
DataSheet
CMS-151125-078L100 PDF
Type:General Purpose
Frequency Range:100 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:700Hz
Impedance:-
Efficiency - dBA:-
Efficiency - Testing:Wire Leads
Efficiency - Type:0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Power - Rated:0.098" (2.50mm)