CMS-15113-078L100
Description
SPEAKER 15 X 11 MM ENCLOSED
DataSheet
CMS-15113-078L100 PDF
Type:General Purpose
Frequency Range:100 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:700Hz
Impedance:Nd-Fe-B
Efficiency - dBA:-
Efficiency - Testing:-
Efficiency - Type:Wire Leads
Power - Rated:0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Power - Max:0.118" (3.00mm)