CMS-15118C-SP
Description
SPEAKER 8OHM 800MW ENCLOSED 88DB
DataSheet
CMS-15118C-SP PDF
Technology:Magnetic
Type:Low Profile
Frequency Range:400 Hz ~ 10.0 kHz
Frequency - Self Resonant:500Hz
Impedance:0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Efficiency - dBA:0.118" (3.00mm)