CMS-151125-078L100B
Description
15 X 11 MM, RECTANGULAR FRAME, 0
DataSheet
CMS-151125-078L100B PDF
Type:General Purpose
Frequency Range:100 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:700Hz
Impedance:-
Efficiency - dBA:Wire Leads with Connector
Efficiency - Testing:0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Efficiency - Type:0.098" (2.50mm)