PSR37N45SK
Description
SPEAKR 45OHM 200MW TOP PORT 92DB
DataSheet
PSR37N45SK PDF
Type:General Purpose
Frequency Range:480 Hz ~ 10.0 kHz
Frequency - Self Resonant:480Hz
Impedance:0.866" (22.00mm)