AS01808MS-SP18-WP-R
Description
SPEAKER .5W 8 OHM 88 DB 850 HZ
DataSheet
AS01808MS-SP18-WP-R PDF
Technology:Magnetic
Type:Receiver
Frequency Range:500 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:850Hz
Impedance:IP67 - Dust Tight, Waterproof
Efficiency - dBA:-
Efficiency - Testing:Solder Pads
Efficiency - Type:0.709" L x 0.512" W (18.00mm x 13.00mm)
Power - Rated:0.098" (2.50mm)