PSR50F25SK
Description
SPEAKR 25OHM 200MW TOP PORT 92DB
DataSheet
PSR50F25SK PDF
Type:General Purpose
Frequency Range:350 Hz ~ 12.0 kHz
Frequency - Self Resonant:350Hz
Impedance:-
Efficiency - dBA:-
Efficiency - Testing:Solder Pads
Efficiency - Type:1.969" Dia (50.00mm)
Power - Rated:0.335" (8.50mm)