CMS-151125-078L100-67
Description
SPEAKER 15 X 11 MM ENCLOSED
DataSheet
CMS-151125-078L100-67 PDF
Type:General Purpose
Frequency Range:100 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:700Hz
Impedance:0.098" (2.50mm)