AS01508MS-SP11-WP-R
Description
SPEAKER .7W 8 OHM 89 DB 600 HZ
DataSheet
AS01508MS-SP11-WP-R PDF
Type:Receiver
Frequency Range:600 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:600Hz
Impedance:0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Efficiency - dBA:0.138" (3.50mm)