SP-JEN-MOD12-70-4
Manufacturer
TubeDepot
VIGOR # :
Description
JENSEN MOD 1270 OHMS 4
Catalog
Speakers
DataSheet
SP-JEN-MOD12-70-4 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Technology:-
Type:-
Frequency Range:-
Frequency - Self Resonant:-
Impedance:-
Efficiency - dBA:-
Efficiency - Testing:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AST-03032MR-R
AST-03032MR-R
SPEAKR 32OHM 100MW TOP PORT 81DB
GA0451
GA0451
SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 80DB
GF0778B
GF0778B
SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 95DB
SP-JEN-MOD12-70-4
SP-JEN-MOD12-70-4
JENSEN MOD 1270 OHMS 4
SiT5157AI-FD-30VT-122.880000Y
SiT5157AI-FD-30VT-122.880000Y
XTAL OSC VCTCXO 122.8800MHZ
DIP070T100P64
DIP070T100P64
DIP-64 0.070" (0.07"/1.78MM) PIT