
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Retail Package |
| Part Status: | Active |
| Battery Chemistry: | Lithium |
| Battery Cell Size: | Coin, 24.5mm |
| Voltage - Rated: | 3 V |
| Capacity: | 950mAh |
| Size / Dimension: | 0.30" Dia x 0.96" H (7.7mm x 24.5mm) |
| Termination Style: | Requires Holder |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CR2477N (EACH) is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
BATTERY ZINC 1.45V COIN 7.9MM
3V 950MAH LITHIUM COIN BATTERY
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
ULTRASONIC SENSOR SCXL-MAXSONAR