
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MS920T |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Battery Chemistry: | Lithium |
| Battery Cell Size: | Coin, 9.5mm |
| Voltage - Rated: | 3 V |
| Capacity: | 6.5mAh |
| Size / Dimension: | 0.37" Dia x 0.08" H (9.5mm x 2.1mm) |
| Termination Style: | SMD (SMT) Tab |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 300 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 |
Current price of MS920T-FL27E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
BATTERY LEAD ACID 4V 2.5AH
BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
CRYSTAL 28.63636MHZ 12PF SMD
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
A-SERIES DC TO HVDC CONVERTER, S