
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | UP |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Battery Chemistry: | Sealed Lead Acid (SLA, VRLA) |
| Battery Cell Size: | - |
| Voltage - Rated: | 12 V |
| Capacity: | 20W |
| Size / Dimension: | 5.57" L x 1.57" W x 3.76" H (141.5mm x 40.0mm x 95.5mm) |
| Termination Style: | Spade, .250" (6.3mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 96 | ||
| 192 | ||
| 288 | ||
| 576 |
Current price of UP-VW1220P1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
BATTERY NIMH 1.2V 1.5AH AA
BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
BATTERY LEAD ACID 12V 20W
NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS