
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MS518SE |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Battery Chemistry: | Lithium |
| Battery Cell Size: | Coin, 5.8mm |
| Voltage - Rated: | 3 V |
| Capacity: | 3.4mAh |
| Size / Dimension: | 0.23" Dia x 0.07" H (5.8mm x 1.8mm) |
| Termination Style: | SMD (SMT) Tab |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 300 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 |
Current price of MS518SE-FL35E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
12V, 35 WPC 15 MINUTES
BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
BATTERY LEAD ACID 12V 7AH
BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 5.8MM
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
FIXED IND 47NH 55MA 13.8 OHM SMD
LED XLAMP XQ-E WARM WHITE 3000K