
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | BP |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Battery Chemistry: | Sealed Lead Acid (SLA, VRLA) |
| Battery Cell Size: | - |
| Voltage - Rated: | 12 V |
| Capacity: | 4.5Ah |
| Size / Dimension: | 3.60" L x 2.81" W x 4.07" H (91.5mm x 71.5mm x 103.5mm) |
| Termination Style: | Spade, .187" (4.7mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of BP4.5-12-T1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
BATTERY LEAD ACID 12V 3AH
BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
BATT LITH 1.5V 1.5MAH COIN 5.8MM
XTAL OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
JUMPER TERM BLK 8POS FLAT PIN
BATTERY LEAD ACID 12V 4.5AH
DC DC CONVERTER 18.5V 150W