
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | EnFilmâ„¢ |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Battery Chemistry: | Thin Film (Lithium) |
| Battery Cell Size: | - |
| Voltage - Rated: | 3.9 V |
| Capacity: | 1mAh |
| Size / Dimension: | 1.02" L x 1.02" W x 0.01" H (25.8mm x 25.8mm x 0.2mm) |
| Termination Style: | Solder |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of EFL1K0AF39 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
BATTERY NIMH 1.2V 2AH AA
BATTERY LEAD ACID 6V 13AH
BATTERY LEAD ACID 12V 40AH
CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD
PELTIER UT6,19,F1,4040,TA,RT
DC DC CONVERTER 6.5V 100W
BATTERY RECHARGE LITH THIN FILM