
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TS518FE |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Battery Chemistry: | Lithium |
| Battery Cell Size: | Coin, 5.8mm |
| Voltage - Rated: | 1.5 V |
| Capacity: | 1.5mAh |
| Size / Dimension: | - |
| Termination Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of TS518FE-FL36E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
BATTERY LEAD ACID 12V 80AH
BATTERY LEAD ACID 12V 44AH
BATTERY LEAD ACID 12V 6.5AH
MEMS OSC XO 156.253906MHZ LVCMOS
DC DC CONVERTER 12V 500W
BATT LITH 1.5V 1.5MAH COIN 5.8MM
DC DC CONVERTER 2V 20W