
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Battery Type, Function: | 9V, Snap Connector |
| Style: | Connector, Snap |
| Battery Cell Size: | 9V |
| Number of Cells: | 1 |
| Battery Series: | - |
| Mounting Type: | Free Hanging |
| Termination Style: | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. |
| Features: | - |
| Height Above Board: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 4132 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
BATTERY RETAINER COIN 16MM SMD
BATTERY HOLDER COIN 30MM PC PIN
DUAL SPRING CONTACT
CAP CER 5600PF 1.2KV X7R 2225
CAP CER 18PF 250V 0603
BATTERY SNAP 9V BARREL PLUG
WE-AGDT AUXILIARY GATE DRIVE TRA