PMKG-1216-GEN
Manufacturer
Integra Enclosures
VIGOR # :
Description
POLE MOUNT KIT 216" WIDE GENESIS
Catalog
Box Accessories
DataSheet
PMKG-1216-GEN PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Accessory Type:Mounting Kit
For Use With/Related Products:Enclosures
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ABP-1412-USOPK
ABP-1412-USOPK
PREMIUM 14X12 ALUMINUM SWING PAN
PTX-22440-P
PTX-22440-P
PTH MOUNTING PLATE ABS PLASTIC
PC-V0-7024 BLIND PLUG 10PCS
LPSM0002ZQCID
LPSM0002ZQCID
FUSE HLDR CART 600V 30A DIN RAIL
69145-220LF
69145-220LF
CONN SHUNT .100" 20POS GOLD
PMKG-1216-GEN
PMKG-1216-GEN
ASA2-66.666MHZ-L-T
ASA2-66.666MHZ-L-T
XTAL OSC XO 66.6660MHZ HCMOS SMD