A2450.07.32
Manufacturer
American Electrical, Inc.
VIGOR # :
Description
BREATHABLE VENT PG7 FILTER
Catalog
Box Accessories
DataSheet
A2450.07.32 PDF
Type Description
Series:A2450
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Vent
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
A2450.20.32
A2450.20.32
BREATHABLE VENT M20X1.5 FILTER
DIN RAIL ADAPTER
ABP2016
ABP2016
20X16 PA" STEEL BACK PNL
LPX391M450H4P3
LPX391M450H4P3
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
A2450.07.32
A2450.07.32
BREATHABLE VENT PG7 FILTER
E5CC-QX2DUM-800
E5CC-QX2DUM-800
CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
LPV1620-251KL
LPV1620-251KL
FIXED IND 250UH 1.5A 180 MOHM TH