A2450.12.32
Manufacturer
American Electrical, Inc.
VIGOR # :
Description
BREATHABLE VENT M12X1.5 FILTER
Catalog
Box Accessories
DataSheet
A2450.12.32 PDF
Type Description
Series:A2450
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Vent
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
BC-CG-V60
BC-CG-V60
VENTILATOR PC FOR 60MM FAN
PMF750
PMF750
BOX TO STUD SUPPORT FOR 3/4 DRYW
SBP-1210
SBP-1210
WHITE STEEL BACK PANEL FOR PREMI
NBB10-30GM50-E0-V1
NBB10-30GM50-E0-V1
INDUCTIVE SEN 10MM NPN
A2450.12.32
A2450.12.32
BREATHABLE VENT M12X1.5 FILTER
AC12FGM(YN)-AZ
AC12FGM(YN)-AZ
TRIAC, 600V , 12A
EEC-F5R5U155A
EEC-F5R5U155A
CAP 1.5F -20% +80% 5.5V T/H